Po dłuższej przerwie wznowiona została rywalizacja sportowa na poziomie powiatu. Uczennice i uczniowie naszej szkoły nie zawiedli odnosząc wiele sukcesów w rywalizacji z innymi szkołami.
I m. w powiecie w tenisie drużynowym chłopców,
I m. w powiecie w tenisie drużynowym dziewcząt,
I m. w powiecie w mini piłce ręcznej dziewcząt,
I m. w powiecie w mini piłce ręcznej chłopców,
I m. w powiecie w trójboju lekkoatletycznym chłopców,
Igrzyska Młodzieży Szkolnej:
I m. w powiecie w koszykówce chłopców,
I m. w powiecie w koszykówce 3x3 chłopców,
Gratulujemy, nauczyciele wychowania fizycznego.






