Ostatni dzień w szkole uczniowie klas pierwszych spędzili podczas pikniku na terenie szkoły. Był to czas pełen radości, rozmów, wspólnych gier i odpoczynku na świeżym powietrzu. W pięknej, letniej atmosferze mogliśmy cieszyć się wspólnie spędzonymi chwilami. Dziękujemy wszystkim za wspaniały rok szkolny i życzymy bezpiecznych, słonecznych oraz pełnych przygód wakacji!
Piknik klas pierwszych na zakończenie roku.





